بستن
رسانهمتفرقه

حضور «کواکبیان» تا روز آخر انتخابات 96

139309101822115944198724

آرش حبیبی رئیس ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره حضور مصطفی کواکبیان در انتخابات سال آینده، گفت: کنگره تکلیف کرده که وی کاندیدا شود و ما در بین سایر کاندیداها وی را اصلح دانستیم. تصمیم نهایی با خودشان است و با توجه به شرایط پیش‌رو و تا زمان ثبت‌نام تصمیم خواهد گرفت.

حبیبی با بیان اینکه رویکرد حزب حمایت از دولت و شخص آقای روحانی است، اظهار داشت: نامزد حزب مردم‌سالاری برای کمک به روحانی وارد صحنه می‌شود. نگاه ما به انتخابات 1400 است و حزب برنامه بلندمدت برای انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم دارد.

رئیس ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاری در پاسخ به این پرسش که آیا کواکبیان تا پایان انتخابات در صحنه می‌ماند یا خیر؟ گفت: اگر شرایطی در این انتخابات پیش بیاید، ممکن است در همین دوره تا آخر در عرصه بماند.

وی خاطرنشان کرد: هفته آخر اسفندماه آقای کواکبیان کنفرانسی خبری خواهد داشت و مواضع خود را درباره انتخابات اعلام می‌کند.

به گزارش تسنیم، پانزدهمین کنگره حزب مردم‌سالاری جمعه (6 اسفند) در مجتمع آدینه تهران برگزار شد. در این مراسم اعضای این حزب تصویب کردند مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری نامزد ریاست‌جمهوری دوره دوازدهم شود.

کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌سالاری نیز با تشکر از اعضای این حزب در سراسر کشور گفت که با مشورت برخی از بزرگان در صورت صلاح‌دید این درخواست را اجابت می‌کند.

برچسب ها: accessoriestipstravel

ثبت نظر پیرامون این مطلب