بستن
متفرقهیادداشت

آخرین خبر نجفی از حضور روحانی در انتخابات 96

محمدعلی نجفی دبیر ستاد اقتصادی دولت در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره فعالیت ستاد انتخاباتی آقای روحانی و حضور وی در این ستاد، اظهار داشت: آنهایی که می‌گفتند بنده در ستاد ایشان فعالیت می‌کنم، دیدند که این مسائل شایعه و گمانه‌زنی بود، البته ما امیدواریم و تقاضا داریم که آقای رئیس‌جمهور مجدداً وارد میدان انتخابات شوند، زیرا دولت در چهار سال گذشته اقداماتی را شروع کرده که باید در چهار سال آینده به نتیجه برسد.

وی افزود: اگر خط و سیاست دولت تغییر کند بخش عمده‌ای از اقدامات گذشته دولت به نتیجه نخواهد رسید، لذا امیدواریم و تقاضا داریم وارد این عرصه شوند.

دبیر ستاد اقتصادی دولت درباره حضور قطعی آقای رئیس‌جمهور در عرصه انتخابات 96، گفت: ایشان تاکنون صراحتاً درباره حضورشان در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام نظر نکردند و مسائل مطرح شده در حد شایعات و گمانه‌زنی است.

نجفی درباره اینکه آیا شما در ستاد انتخاباتی ایشان فعالیت خواهید داشت؟ گفت: هنوز ستادی تشکیل نشده که بنده در آن حضور داشته باشم.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره مطرح شدن گزینه پوششی در کنار آقای روحانی از سوی اصلاح‌طلبان، گفت: در این باره اختلاف نظر وجود دارد، البته نه درباره گزینه پوششی؛ برخی معتقدند تا روز انتخابات هزار و یک اتفاق در کشور رخ می‌دهد و از این نظر بهتر است در کنار آقای روحانی که اگر قطعا وارد انتخابات شوند، گزینه اصلی و قطعی اصلاح‌طلبان خواهند بود، افراد دیگری نیز وارد صحنه شوند.

دبیر ستاد اقتصادی دولت در همین زمینه گفت: در نقطه مقابل، برخی دیگر استدلال‌هایی را مطرح می‌کنند که نیازی به حضور افراد دیگر در کنار آقای روحانی نیست و حضور ایشان به عنوان کاندیدای اصلی چه برای دفاع از عملکرد دولت و چه گزینه اصلی در پاسخگویی به سوالات منتقدان و رقبای انتخاباتی کافی است، اما هنوز در این زمینه به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم.

نجفی در پاسخ به این سوال که نظر شما به عنوان یکی از افراد با سابقه اصلاح‌طلب در این خصوص چیست؟ گفت: حقیقت این است که استراتژی رقبای آقای روحانی و بخشی از مخالفان دولت در حال حاضر استراتژی تخریب است.

وی یادآور شد: کسانی که تاکنون به عنوان کاندیدای انتخاباتی احتمالی مطرح شدند، در مواضع‌شان حتی یک جمله درباره اینکه چه می‌خواهند انجام بدهند و چه باید صورت داد، مطرح نکردند و تنها به تخریب دولت می‌پردازند.

دبیر ستاد اقتصادی دولت ادامه داد: بر هیمن اساس، برخی می‌گویند دو سه نفر در کنار آقای روحانی وارد صحنه شوند تا ایشان در میدان انتخابات تنها نماند، البته نظر بنده این است که به تنهایی می‌تواند پاسخ همه انتقادات را بدهد. «یکی مرد جنگی به از صد هزار».

نجفی در پاسخ به سوالی درباره نظر خودش درباره معرفی گزینه‌ای در کنار روحانی از سوی اصلاح‌طلبان، گفت: به هر حال نظر رئیس ما این است که گزینه دیگری نباشد و من هم نباید از نان خوردن بیفتم.(با خنده)

وی درباره اینکه یعنی این نظر آقای روحانی هم هست؟ خاطرنشان کرد: این را باید از خود ایشان پرسید.

برچسب ها: accessoriesbeautystyle

ثبت نظر پیرامون این مطلب