بستن

سیاسی

سیاسیمتفرقه

وزیر کشور: دغدغه‌ای برای انتخابات 96 نداریم

sdfsdf

وزیر کشور با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز دوشنبه ۳۰ اسفند، گفت: در این دوره به طور مجموع ۱۱۰ هزار نفر به عنوان اعضای شوراها انتخاب می‌شوند.

ادامه...
سیاسیگزارش

لزوم مشارکت احزاب برای حضور گسترده مردم در انتخابات 96

در میزگرد «نقش احزاب و گروه های سیاسی در مشارکت گسترده در انتخابات 96» روز شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) سمنان نمایندگان احزاب و طیف های سیاسی با اشاره به تاریخچه احزاب و کار حزبی در ایران، نقش احزاب را در ترغیب مردم برای مشارکت در انتخابات مهم دانستند و لازمه اصلی انتخابات پررنگ و مردمی در اردیبهشت 96 را مشارکت فعال احزاب عنوان کردند.

ادامه...
سیاسیمتفرقه

تحركات زودهنگام غرب براي اثرگذاري بر انتخابات 96

يكي از پيامدهاي منفي روند مذاكرات هسته‌اي كه از منظر مذاكره‌كنندگان مغفول مانده است، زمينه‌يابي بيگانگان و دشمنان نظام اسلامي براي نفوذ بيشتر و تعميق حوزه‌هاي جنگ نرم در عرصه‌هاي مختلف است، به گونه‌اي كه اوباما بلافاصله بعد از  تصويب برجام و آغاز روند اجرايي تعهدات ايران در حوزه سخت‌افزاري، از آن سخن به ميان آورد و با اعلام اينكه هدف امريكا تحقق «روح برجام» است، به ابعادي از آن در حوزه جوانان و تغيير در ايران اشاره مي‌كند و البته چشم‌انداز خود را به 10 تا 15 سال آينده براي تحقق تغيير در ايران تعميم مي‌دهد. اين امر به ويژه توسط ترامپ، رئيس‌جمهور جديد امريكا مورد تأكيد بيشتري قرار گرفته و رسماً اعلام مي‌كند كه اگر ايران با امريكا باشد، امريكا با پرونده هسته‌اي ايران مشكلي نداشته و آن را مي‌پذيرد.
ادامه...
سیاسیمتفرقه

حزب اعتدال و توسعه در انتخابات 96 از روحانی حمایت می کند

محمود واعظی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ادامه داد: دستاوردهای موفقیت آمیز دولت تدبیر و امید را در بازه زمانی در نظر گرفته شده برای شروع تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

ادامه...
سیاسی

عجله دولت برای خرج 1.5 میلیارد دلار در روستاها قبل از انتخابات 96

139510011206126019511124

معاون امور پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت در تلاش است پیش از اتمام سال لایحه برداشت ۱.۵ میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی در صحن علنی مجلس مطرح شود و به محض تصویب شورای نگهبان بلافاصله نحوه هزینه آن در مناطق عشایری، روستایی و مرزی مشخص خواهد شد.

ادامه...
سیاسیمتفرقه

آيت‌الله جنتي: رسانه‌ها درباره شرايط داوطلبان روشنگري کنند

139311191946028194703734
8.1tech score

به گزارش روابط عمومي شوراي نگهبان، آيت‌الله احمد جنتي دبير شوراي نگهبان در ابتداي جلسه امروز چهارشنبه 23 فروردين اعضاي شوراي نگهبان ضمن تبريک اعياد ماه رجب به‌ويژه ميلاد با سعادت امير مومنان علي(ع) گفت: حضور پرشور جوانان در مراسم اعتکاف آن‌قدر جدي است که بسياري از علاقه‌مندان به زحمت جا براي اعتکاف پيدا مي‌کنند و اين امر جاي تقدير و تشکر دارد.

ادامه...