بستن

متفرقه

سیاسیمتفرقه

وزیر کشور: دغدغه‌ای برای انتخابات 96 نداریم

sdfsdf

وزیر کشور با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز دوشنبه ۳۰ اسفند، گفت: در این دوره به طور مجموع ۱۱۰ هزار نفر به عنوان اعضای شوراها انتخاب می‌شوند.

ادامه...
اقتصادیمتفرقه

پیش‌بینی یک سایت امنیتی آمریکا از انتخابات 96 ایران

JamNewsImage20114981

استراتفور در این باره سه پیش‌بینی را انجام داده است: «با حمایت اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، حسن روحانی رییس‌جمهوری ایران بار دیگر پیروز انتخابات خواهد بود و دومین دوره ریاست‌جمهوری خود را نیز طی خواهد کرد. با این وجود، مخالفان محافظه‌کار او تمام تقلای خود را خواهند کرد تا نامزدی که بتواند در درون اردوگاه سیاسی‌شان اتحاد ایجاد کند را بیابند. آنان تمام تلاش خود را برای باخت روحانی انجام خواهند داد. واقعیت آن است که فارغ از آن که چه فردی رییس‌جمهوری بعدی ایران باشد سیاست خارجی آن کشور ثابت باقی می‌ماند و با تغییر و تحول شگرفی مواجه نخواهد شد.»

ادامه...
گفتگومتفرقه

توصیه اصلاح طلبان به روحانی برای انتخابات 96

farhangnews_179787-516932-1455014303

غلامرضا انصاری عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران عصر امروز (پنجشنبه) در حاشیه مراسم ختم پدر محسن امین‌زاده معاون وزیر امور خارجه دولت اصلاحات در جمع خبرنگاران درباره ترکیب لیست اصلاح‌طلبان برایانتخابات 96 اظهار داشت: فعلا شاخص‌ها را مشخص کرده‌ایم اما وارد مصادیق نشدیم.

ادامه...
سیاسیمتفرقه

تحركات زودهنگام غرب براي اثرگذاري بر انتخابات 96

يكي از پيامدهاي منفي روند مذاكرات هسته‌اي كه از منظر مذاكره‌كنندگان مغفول مانده است، زمينه‌يابي بيگانگان و دشمنان نظام اسلامي براي نفوذ بيشتر و تعميق حوزه‌هاي جنگ نرم در عرصه‌هاي مختلف است، به گونه‌اي كه اوباما بلافاصله بعد از  تصويب برجام و آغاز روند اجرايي تعهدات ايران در حوزه سخت‌افزاري، از آن سخن به ميان آورد و با اعلام اينكه هدف امريكا تحقق «روح برجام» است، به ابعادي از آن در حوزه جوانان و تغيير در ايران اشاره مي‌كند و البته چشم‌انداز خود را به 10 تا 15 سال آينده براي تحقق تغيير در ايران تعميم مي‌دهد. اين امر به ويژه توسط ترامپ، رئيس‌جمهور جديد امريكا مورد تأكيد بيشتري قرار گرفته و رسماً اعلام مي‌كند كه اگر ايران با امريكا باشد، امريكا با پرونده هسته‌اي ايران مشكلي نداشته و آن را مي‌پذيرد.
ادامه...
رسانهمتفرقه

ابلاغ پیام سران اصلاحات به روحانی درباره انتخابات 96

sdfdfff

علی صوفی رییس ستاد اصلاح‌طلبان در انتخابات 944، درباره آخرین تحرکات اصلاح‌طلبان برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان بر روی حمایت از آقای روحانی به‌عنوان کاندیدای اصلی بحثی ندارند و وی کاندیدای اصلی این جریان در انتخابات سال 96 خواهد بود.

ادامه...